Hakkımızda

İşi Uzmanına Bırakın

MULTİVENT

 

Multivent kurulduğu günden bu yana, İzmir’den tüm Türkiye’ye ve yurt dışındaki müşterilerine, havalandırma ihtiyaçları için fanlar satmakta ve imal etmektedir.

 

Multivent’in ileri teknolojiyi kullanarak, dünya standartlarında ürettiği Multivent ürünleri TSE onaylıdır. Türkiye’nin önde gelen havalandırma ve fan markalarının yanı sıra kendi üretimi olan özel vantilatörler ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve değişik fiyat aralıklarında çözümler sunmaktadır.

HEDEFİMİZ BÜYÜK

 

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Fan Teknik, ileriye yönelik büyüme yatırımlarına hız vermekte ve sektörün vazgeçilmez alternatiflerden olmayı hedeflemektedir.

 

Fan Teknik’in en büyük amacı, geniş ürün yelpazesi ile kalite öncelikli hizmet sunmaktır. Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla, havalandırma sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden firmamız, yüksek standartlardaki işçilik ve ileri teknoloji kullanımını, üretim için en önemli ilke olarak kabul etmiştir.

GÜVEN VE İSTİKRAR

 

Fan Teknik, aksiyel fan imalatı ve radyal fan imalatının yanı sıra aksiyel ve radyal fanların Ar-Ge çalışmalarına da devam etmektedir. Bu doğrultuda firmamız, teknolojik altyapısını sürekli yenilemektedir.

 

Fan teknik bünyesinde yapmış olduğumuz aksiyel fan motorları Multi-Wing markadır.

 

Fan Teknik, kaliteden asla ödün vermeyerek, havalandırma projelerinde çözüm ortağınız olmaya devam edecek… Tüm bilgi birikimi, enerjisi ve tecrübesiyle birlikte…

 

HEDEFİMİZ AKSİYEL FAN VE RADYAL FANLARDA SEKTÖRDE LİDER OLMAKTIR

Havalandırma Projelerinizde Bizi Arayın!